درباره ما - گروه نبض

درباره مامجموعه نبض را جمعی از دانشجویان و فارغ اتحصیلان دانشگاه های شریف، علم و صنعت و خواجه نصیر و ایران در رشته های مهندسی مکانیک، الکترونیک، مخابرات، مهندسی نرم افزار و علوم پزشکی تشکیل داده اند.

یکی از محورهای اصلی نبض، کمک گرفتن از نیروهای جوان و با انگیزه در راستای استفاده از تکنولوژی و به کار گیری خلاقیت برای تولید محصولاتی است که نیازهایی واقعی را از مخاطب برطرف کنند.

از محورهای اصلی دیگر، امر تولید است؛ مسئله ای که شاید در شرایط کنونی کشور، بسیاری از کارآفرینان به ناچار از آن فاصله گرفته اند. مراحل طراحی محصول، فراهم آوردن قطعات و ملزومات، مراحل تحقیق و توسعه، تست و عیب یابی و در نهایت اخذ تاییدیه ها و مجوز ها و راه اندازی خط تولید از مواردی هستند که شاید به دلیل شرایط سختی که هر کدام به همراه دارند، بسیاری را از ورود به مسیر تولید بازدارند. اما تمامی افراد حاضر در نبض، به دلیل ارزشی که در تولید، هم برای سطح دانش و صنعت کشور و هم برای چرخیدن چرخ اقتصاد و بهره مند شدن تمام ایرانیان از برکات آن وجود دارد، مصمم به ادامه این مسیر هستند و با وجود تمامی فشار ها و سختی ها، با امید فراوان به آینده ای روشن تلاش میکنند و از تمامی بازیگران این عرصه برای همکاری و توسعه این مسیر در هر جایگاهی، استقبال میکنند.