درباره نبض

استارتاپ نبض در سال ۱۳۹۵ پایه گذاری شد.

فعالیت ابتدایی نبض در زمینه ساخت تجهیزات توان‌بخشی بود اما در مرداد ماه سال ۹۶ به دلیل شناخت بهتر از بازار و ارتقای اهداف، مسیر خود را به مسیر فعلی تغییر داد.

در حال حاضر، نبض در زمینه طراحی و ساخت ابزارها و گجت های هوشمند حوزه سلامت فعال است و هدف و رسالت اصلی آن، کمک به پرشکان و مردم در راستای ارتقای سطح سلامت و گسترش سطح خدمات پزشکی و دسترسی آسان تر به این خدمات است.

پژوهشگران، مخترعین، دانشمندان و افراد بسیاری در سطح جهان، در تلاش هستند تا تعداد بیشتری از روابط حاکم بر طبیعت و زندگی و نسبت آنها با یکدیگر را کشف کنند که در راستای توسعه آن فعالیت های بسیاری نیز انجام داده و می دهند.توسعه علم و صنعت و افزایش سطح رشد و راحتی دسترسی به خدمات و اطلاعات نیز محصول همین تلاشها بوده است و هیچ کس منکر ارزشمندی این اکتشافات و توسعه دانش نیست.
تاثیر علم و دانش زمانی در زندگی انسان ها ملموس می شود که از شکل اطلاعات، تبدیل به یک محصول یا خدمت شود. یکی از وظایف خطیر شرکتها و کمپانی های بزرگ نیز همین امر بوده است.این کمپانی ها هستند که نیاز ها را شناسایی می کنند، و راه حل آن را به مردم ارایه میدهند. درست است که مردم از میان راه حل ها، آنچه را که مطلوب تر است برمی گزینند اما از تاثیر شگرف کمپانی ها در سلیقه مخاطب و نوع انتخاب آنها نمیتوان چشم پوشی کرد. همین امر سبب می شود که برای داشتن بازار بیشتر، در بسیاری از موارد کمپانی ها به جای تمرکز بر نوآوری و سنجش دقیق و همه جانبه، به تقلید از یکدیگر و گاها شگردهای تجاری روی آورند که البته این کار برای حفظ بقا و رشد آنها لازم است پس از این بابت چندان هم نکوهیده نیست. اما آنچه در نهایت از مجموع این اتفاقات رقم میخورد، درگیر شدن در چرخه ای است که هم در آن هزینه و زمان صرف می شود و هم تصور رقابت و رشد برای همه ی بازیگران حاصل میشود اما اینها تا واقعیت بسیار فاصله دارند.
و اما نبض


استفاده همه جانبه از تخصص ها و مهارتها و خلق محصولات جدید و یا کارکردهای جدید، چیزی است که در نبض محقق می شود. فرهنگ سازمانی ای که در آن تمام افراد سازمان هر لحظه به دنیال یادگیری و توسعه هستند و هر چه بیشتر کار میکنند، انگیزه شان بیشتر می شود؛ ملاک برای آنها، تنها رشد است و کار بیشتر و دقیق تر. جمع کردن مجموعه ای از تخصص های مختلف و به کارگیری دانش در خلق محصولاتی که میتوانند روی زندگی انسان ها تاثیر بگذارند. تاثیر گذاری بر زندگی انسانها یعنی سنجش هر چه بیشتر میزان تاثیر یک محصول هم از نظر میزان رفع نیاز و هم از نظر ارزش واقعی محصول یا خدمت ارایه شده… و در نهایت همان جمله کلیشه ای تبدیل جهان به جایی بهتر برای زندگی…
شاید با این توضیحات متوجه این موضوع شده باشید که چرا زمینه سلامت و تجهیزات پزشکی برای فعالیت های نبض برگزیده شده است…
و در نهایت اینکه نبض یک تفکر است؛ یک بینش…

ما فقط افرادی هستیم که به حقانیت آن اعتقاد راسخ داریم و همین…

 

تیم ما

 

آرمین کریمی

آرمین کریمی

بنیان‌گذار و مدیرعامل

ارشد مهندسی مکانیک، دانشگاه علم و صنعت، تخصص : ساخت و تولید، سابقه فعالیت در زمینه‌های راه‌اندازی و توسعه کسب و کار، شناخت بازار و فروش

مهدی ختمی نعمتی

مهدی ختمی نعمتی

سرپرست اجرایی

کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک ، دانشگاه علم و صنعت ایران ، تخصص : مکاترونیک

بهمن منصوری

بهمن منصوری

سرپرست فنی/نرم افزار

کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک، دانشگاه صنعتی شریف، تخصص : کنترل، پردازش سیگنال، هوش مصنوعی

امید زاهد

امید زاهد

کارشناس فنی/نرم افزار

کارشناسی مهندسی برق، دانشگاه علم و صنعت ایران، تخصص : پردازش سیگنال

محمد سعید دیاری

محمد سعید دیاری

سرپرست فنی/سخت افزار

کارشناسی مهندسی برق، دانشگاه خواجه نصیر، سابقه ی انجام پروژه های مختلف الکترونیک و هوشمند سازی

محمد حسین ضرغامی

محمد حسین ضرغامی

کارشناس فنی/سخت افزار

کارشناسی مهندسی برق، دانشگاه شهید رجایی، تخصص : طراحی مدارهای الکترونیکی

 

 

مهندس محمود مرآتی

مهندس محمود مرآتی

مشاور مهندسی و تولید

مدیر واحد تغییر و توسعه، بنیان‌گذار شرکت پویندگان راه سعادت

امیرمحمد کریمی

امیرمحمد کریمی

مشاور بخش علمی،

پزشکی دانشگاه علوم‌پزشکی ایران

مشاورین نبض

دکتر علی گنجی‌زاده، دکتر آیدین پرنیا، مهندس احسان نوری